Aerobic

V AEROBNÍM SÁLE VÁM NABÍZÍME RŮZNÉ FORMY CVIČENÍ:

AEROBIC

- vytrvalostní aerobní dynamické cvičení, při kterém se vytváří jednodušší nebo složitější choreografie Zlepšuje fyzickou kondici, trénuje kardiovaskulární systém.

SLOW TONING

Oblíbená forma cvičení, pomalá posilovací lekce s váhou vlastního těla ( AKTIVACE CORE, SPRÁVNA BIOMECHANIKA POHYBU) spojující kompenzační cvičení s tréninkem svalové vytrvalosti.

P-CLASS

Kondiční hodina zaměřená na posilování a zpevnění problémových partií (břicho, boky, stehna, hýždě). Hodina vhodná pro začátečníky.

KONDIČNÍ CVIČENÍ

Kondiční hodina, kde se střídají aerobní bloky s posilováním celého těla (činky, gumy, stepy, balanční pomůcky).

BODY FORMING

Kondiční cvičení zaměřené na posilování a zpevnění svalů pomocí gumiček, činek, balančních pomůcek.

INTENZIVNÍ POSILOVACÍ HODINA

Pomalejší, velice jednoduché a účinné cvičení - posilování s využitím náčiní – balanční pomůcky.

PILATES

Jedná se o intenzívní posilovací cvičení na podložce zaměřené na zpevnění centra těla s využitím velkých balonů a balančních pomůcek.

POWER JOGA

Nový styl cvičení určený pro širokou veřejnost ženy i muže. Procvičíte celé tělo, koncetrujete se, zpevníte svalstvo a vzápětí přichází protažení a uvolnění. Principem je opakování jógových pozic, které jsou v dynamickém sledu opakovány, jedna za druhou.

CORE – STRETCH

Posilovací hodina zaměřená na svaly středu těla a problematické partie (hýžďové svaly, vnější a vnitřní svaly stehen) prokládaná protažením svalu, které nám zmenšuje svalové napětí ve svalech -Hodina vhodná i pro začátečníky.

BOSU

je druh cvičení na polomíči u kterého se člověk pořádně zapotí a přitom ho cvičení neskutečně baví. Jedná se o posilovací formu cvičení posilovací i spalovací lekce, pomocí BOSU a dalších posilovacích pomůcek zapojíte povrchové i hluboké svaly.

FLOWTONIC

- zcela nová cvičební pomůcka, rozvoj síly i flexibility pomocí plynulých pohybů- skluzů s využitím speciálních podložek.

FUNKČNÍ INTERVALOVY TRÉNINK

posilovací lekce v aerobním sále

KRUHOVÝ TRÉNINK

posilovací trénink pro ženy v posilovně,  s využítím  stroju. Jedná se o  cvičební program, který posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá ztratit váhu.

FUNKČNÍ INTERVALOVÝ TRENINK

NOVINKA - SM SYSTEM AKTIVNÍ LEČBA BOLESTI ZAD, SKOLIOZA, VÝHŘEZ MEZIOBRATLOVÝCH PLOTÝNEK

trenér Markéta Šabatová